Aktualności

między 10:00 a 16:00 w dniach 18-19 czerwca 2016 roku. Odwiedzający osiedle Słodowiec City zobaczą mieszkania pokazowe i będą mogli zasięgnąć opinii naszych doradców - odpowiemy na wszystkie pytania! Do zobaczenia !


Z radością informujemy, że Grupa Turret Development i UNIBEP SA otrzymały nagrodę Budowa Roku 2015 za osiedle Słodowiec City. Konkurs organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Dziękujemy za wyróżnienie.

Przed nami kwietniowe Dni Otwarte. Już 16 i 17 kwietnia zapraszamy do odwiedzenia osiedla Słodowiec City. W godzinach 10:00 - 16:00 każdy z Państwa będzie mógł zobaczyć mieszkania pokazowe, obejrzeć wybrane przez siebie lokale i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Do zobaczenia w Słodowiec City!

Pierwsze Dni Otwarte w 2016 roku zbliżają się wielkimi krokami. W weekend 16 i 17 stycznia, w godzinach 10:00-16:00, będziecie Państwo mieli okazje znów zobaczyć jak zmienia się Słodowiec City. Zapraszamy do zwiedzania osiedla i wyboru swojego wymarzonego mieszkania! Do zobaczenia w Słodowiec City!

Dni Otwarte Słodowiec City! Już niebawem, w weekend 21 i 22 listopada, w godzinach 10:00-16:00, po raz kolejny będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć jak zmienia się osiedle. Przedsmak w Kronice Budowy - umieściliśmy właśnie zdjęcia z mieszkań pokazowych. Zapraszamy - odwiedźcie Słodowiec City!

Już w najbliższy weekend, 13-14 czerwca, zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych Dniach Otwartych Słodowiec City. W godzinach 10:00-16:00 będą Państwo mogli dowiedzieć się wszystkiego o naszym osiedlu, a także zwiedzić budowę. Zachęcamy również do udziału w Pikniku Bielańskim, który odbędzie się 13 czerwca, od 14:00 do 22:00, przy stacji metra Słodowiec (100 metrów od osiedla). Podczas imprezy dostępne będzie nasze stoisko z mocą atrakcji dla odwiedzających. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe. Już w ten weekend oferta osiedla Słodowiec City zostanie przedstawiona podczas Targów Mieszkań i Domów w Centrum Expo XXI w Warszawie. Szczegóły na www.targi.nowyadres.pl.

Stoisko osiedla Słodowiec City jest do Państwa dyspozycji podczas Marymonckich Targów Nieruchomości w Hali Koło w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.
Szczegóły na www.targidzielnicowe.pl.

W najbliższy weekend zaprezentowana zostanie oferta osiedla Słodowiec City podczas Targów Mieszkań i Domów w Centrum Expo XXI w Warszawie. Serdecznie zapraszamy.
Szczegóły na www.targi.nowyadres.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Słodowiec City podczas jesiennych Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się już w pierwszy weekend września na warszawskim Torwarze.
Szczegóły na www.targimieszkaniowe.pl.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia w najbliższą sobotę Pikniku Bielańskiego „Gorączka Bielańskiej Soboty” na warszawskiej Chomiczówce. W planach imprezy jest moc atrakcji dla dzieci, a wieczorem zagra Boney M. Inwestor Słodowiec City jest sponsorem występu gwiazdy. Boney M to gwarancja świetnej zabawy. Zapraszamy.

Dziś odbyła się uroczysta ceremonia wmurowania kamienia węgielnego pod budowę osiedla Słodowiec City.

Zapraszamy na otwarcie Mieszkania Pokazowego osiedla Słodowiec City przy Biurze Sprzedaży, ul. Matysiakówny, róg ul. Broniewskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w osiedlu Słodowiec City podczas Marymonckich Targów Nieruchomości w Hali Koło w Warszawie.
Szczegóły na www.targidzielnicowe.pl

W najbliższy weekend zapraszamy do stoiska osiedla Słodowiec City na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na warszawskim Torwarze.
Szczegóły na www.targimieszkaniowe.pl

Już w ten weekend po raz pierwszy zaprezentowana zostanie oferta osiedla Słodowiec City podczas Targów Mieszkań i Domów w Centrum Expo XXI w Warszawie.
Szczegóły na www.targi.nowyadres.pl.

Rozpoczęcie budowy i sprzedaży mieszkań w inwestycji Słodowiec City. Generalnym Wykonawcą osiedla jest firma Unibep S.A.